Türkiye’den Romanya ya Ev Taşıma

Günümüz ekonomik koşullarında eşya sahibi olmak çok da kolay değil. Bir yerden başka bir yere taşınırken eşyalar zarar görebilir. Kırılabilir, aşınma olabilir. Bu tarzda bir durumla karşılaşmamak için ve maddi bir kayba uğramamak için uzun yıllardır bu sektörde var olan firmamız aracılığı ile nakliye işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Uluslararası evden eve nakliyat yapan ilgili firmayla anlaştıktan sonra, eşyanın gideceği açık adres, Türkiye’den çıkış izin belgesi, çalışma izni ve oturma izin belgeleriyle beraber Türkiye’den çıkış yapılır. Ülkeden çıkış yapmadan önce yol güzergahı ve eşyanın nasıl taşınacağı ile ilgili gerekli bilgilendirmeler yapılır. Eşyalar belirtilen gün ve saat içerisinde herhangi bir aksaklık olmadan teslim edilmek üzere yola çıkartılır. Eğer belirtilen gün ve saat içerisinde teslim edilmez ise sözleşme şartları yerine getirilir. Herhangi bir şekilde eşyaları bekletmek gerekir ise ilgili firma tarafından depolarda muhafaza edilerek yola çıkacağı günü bekler. Dikkat edilecek noktaların yanı sıra Romanya’ya eşya taşıma fiyatlarının bütçeyi aşmaması da önemli noktalardandır. Yurt dışı taşımacılığı yaparken birçok eşya sebebi ile gümrüklerde sorunlar yaşanmaktadır. Bilinçlendirilmemiş müşteriler ve tam bilgi sahibi olmayan merdiven altı firmalardan uzak durulmalıdır. Romanya’ya eşya taşıma yapmadan önce eşyaların içerisinde yanıcı, patlayıcı maddelerin olmaması gerekmektedir. Eşyaların içerisinde akıntı yapacak bozulacak malzemeler olmamalıdır.

Tüm eşyaların koli şeklinde paketlendiği kutuların üzerinde koli içerisinde ne olduğunun listesi olacak şekilde kutunun üzerine yapıştırılmalıdır. Romanya’ya eşya taşıma fiyatlarının firmalar arasında farklılıkları olsa da genel kriterler her zaman aynıdır. Nereye gideceği, ağırlığı, cinsi, gönderilecek araçları ve süreleri hemen hemen aynıdır. Gümrük ücretleri de nakliyata eklendiğinde firmalar sizlere net ve en uygun fiyatı sunmuş olacaktır. Kesin ücret bilgilerini firmalarla iletişime geçerek alabilirsiniz. Taşıma şirketleri evini taşıtacak olan insanlar için büyük yardımcılar ve büyük gerekliliktir. Bir sebepten taşınması gerekli hale gelmiş olan kişiler ilk olarak bir nakliye firmasına ihtiyacı yaşarlar. Hele de yurt dışı taşımacılığı yapılacak ise eşyaların güvenliği açısından firmanın güvenli bir firma olması aranılan özelliklerdir. İş ya da eğitim için taşınmak durumunda kalan insanlara firmamız gerekli olan her konuda hizmet sağlamaktadır. Türkiye’den Romanya‘ya ev taşıma konusunda da her türlü destek en pratik en sağlıklı ve en güvenli şekilde sağlanmaktadır. Taşımacılık sektöründe uzun yıllardır emek veren ve gelişen firmamız eşyaların en sağlıklı şekilde taşınması için en doğru ambalaj ve paketleme işlemini özenle yaparak eşyaları koruma altına alır. Sonrasında gerekli ise asansörlü sistem de devreye sokularak eşyalar taşınır.

Firmamız Türkiye’den Romanya’ya evden eve nakliyat hizmetini sigorta kapsamı içerisinde verir. Eşyalarınız araçlara yüklendiği andan itibaren sigorta teminatı kapsamı içerisinde yer alır. Taşınma sırasında eşyalarınıza zarar gelmesi durumunda ilgili teminattan yararlanabilir ve mağdur olmanızın önüne geçilir. Profesyonel yapıda olan firmamız bu hizmetlerin tümünü yasal çerçeve içerisinde müşterilerine sunmaktadır. Ülkelere taşımacılık hizmetinin yapılabilmesi için gerekli bazı izinlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bundan sonra taşımacılık hizmeti yapılabilir. Bu konuda hizmet alacağız zaman buna kesinlikle dikkat etmeniz gerekir. Yasal olmayan firmalar ile işlem yapmak sizin eşyalarınızı kaybetmenize de neden olabilir. Gümrükte uzun süre beklemesi sizi mağdur edecektir. Bundan dolayı seçtiğiniz firmaların tam belgelerinin olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde büyük bir mağduriyet yaşayabilirsiniz.

En uygun araçlara yüklenen eşyalar uzun yol konusunda deneyimli sürücüler tarafından dikkatli bir şekilde yeni yerlerine doğru yol alır. Eşyalar taşınma öncesinde her türlü olası hasara karşı sigorta altına alınır. Hasar oluşumu durumunda gerekli olan bedel ödenir. Alanında uzman taşıma ekiplerimiz en sağlıklı taşımacılık için gerekli olan tüm hassasiyeti göstermektedir. Dikkatle taşınan ve yeni yerlerine gelen eşyalar tekrar aynı özenle yeni yerlerine taşınır ve gerekli montajlarda yapılarak işlem tamamlanır. Türkiye Romanya evden eve nakliyat işlemleri için lazım olan tüm prosedürlerin tamamlanması firmamız tarafından sağlanarak en güvenlikli taşımacılık yapılmaktadır.

Hem maddi hem manevi anlamda yorucu olan taşınma sürecinde güvenli ve kaliteli taşımacılık kadar uygun fiyatlarda önemli ve düşünülmesi gerekli olan ayrı bir noktadır. Türkiye’den Romanya‘ya ev taşıma işlemleri için en uygun fiyatlandırmalarla bütçe konusunda da yardımcı olan firmamız müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Eşyalar sağlıklı ve zararsız bir biçimde yeni yerlerine ulaştırılıp olması mümkün olan en uygun fiyatların ödenmesi müşterilerin memnuniyetini garanti etmektedir. Taşımacılık sektöründe gelişmiş ve tecrübe kazanmış olan firmamız en sağlıklı taşıma işlemleri neticesinde başarı kazanmaktadır. Kaliteli ve uygun taşımacılık sistemi ile taşınmalar kolaylaştırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir