Türkiye’den Portekiz’e Ev Taşıma

Etkin bir hizmet şekli sunan firmamız, evinizi farklı ülkelere taşırken de sizin yanınızdadır. Değişik nedenlerle ülkeden, farklı ülkelere yaşamak için gittiğinizde artık ev eşyalarınızı da götürebilirsiniz. Bu konu Portekiz ev eşyası taşıma için de geçerlidir. Elbette birçok ülkede olduğu gibi bu ülkeye eşyalarınızı taşımak için bazı yasal işlemleri de halletmeniz gerekir. Uygulanacak olan prosedürler bu yazımızda size anlatılmaya çalışılacaktır. Bu süre tamamen evrakların tamamlanmasına bağlı olarak değişmektedir. Konsolosluk başvurusu ile birlikte yapılacak olan işlemlerin süresine bağlıdır. Evraklarınız hazır ve sorunsuz ise konsolosluk genelde 7-10 gün içinde izinleri verecektir. Bu süreçte eşyalarınızı toplamayı hallederseniz Portekiz ev nakliyesi için eşyalarınız 10-15 günde yüklenmiş ve birkaç gün içinde yeni adresinde olacaktır. Bu nedenle en kısa süre olarak 10 ile 15 içinde taşınma yapılabilir diyebiliriz.

Ev taşınması nakliyat hizmeti alacak kişiler için stres yaratan konuların başında gelmektedir. Bu konuda günler öncesinden yapılacak hazırlıklar ve nakliyat firması seçimi en zor konuların başında gelmektedir. Aynı il içerisinde bile taşınmak stres yaratan konuların ilk sıralarında geldiği düşünülürse, uluslararası evden eve nakliyat, oldukça zor konuların başındadır. Ülkeler arası taşınma konusunda kurumsal çalışan firmalardan destek alınması önerilmektedir. Bu konu oldukça önem taşımaktadır. Sınır geçişlerinde gerekli izinlerin önceden alınması ve hiçbir ayrıntının atlanmaması, ancak alanında uzman olan kuruluşların yapacağı taşınma konuları arasındadır. Portekiz, ılıman iklimi, tarihi ve doğal zenginlikleri ile pek çok turistin severek tercih ettiği yerler arasındadır. İş ya da okuma maksatlı ülkemizden de yerleşenler olmaktadır. Türkiye’den Portekiz’e ev taşıma konusunda uzman firmalardan destek alınması önerilmektedir. Bu tarz bir hizmeti de firmamızın ilgili koordinasyon merkezinden talep edebilirsiniz.

Birçok lokasyonda hizmet veren firmamız, Portekiz evden eve taşımacılık konusunda da sizlerin yanındadır. Bu sayede benzersiz bir taşınma deneyimini, gittiğiniz ülkede de aynı şekilde yaşama şansınız vardır. Eşyalarınız dilerseniz istenilen zamanda ekiplerimiz tarafından paketlenerek nakil için hazırlanabilir. Aynı şekilde gittiğiniz yerde, yeni evinizin kurulumu da sağlanacaktır. Bu şekilde hızlı ve kolayca yeni adresinize taşınmış olacaksınız. Fiyat konusunda ekspertiz hizmetimizi ücretsiz olarak alabilirsiniz. Ekspertizimiz uygun zamanda evinize gelerek, eşyalarınızın alacağı hacme, eşyaların kaçıncı kattan ne şekilde ineceğine bakacak, gidilecek yer için de fiyat belirlemesi en hızlı şekilde yapılacaktır. Portekiz evden eve nakliyat ve yurt dışına nakliyede olduğu gibi bu konular en belirleyici unsurlardır. Kilometre ve metreküp tarifelerine ek olarak istenilen ekstra hizmetler de dikkate alınarak en uygun fiyat teklifimiz size saatler içinde ulaşmış olacaktır.

Ev taşınmasında belli konulara dikkat etmek gerekir. Öncelikle, eşyaların düzgün paketlenmesi, muhteviyatına uygun şekilde taşınması gerekmektedir. İlk ve tek kullanımlık ambalajlar, taşınma esnasında kullanılmalıdır. Taşıma araçları da eşyaları alacak kapasitede ve uygun özelliklerde olmalıdır. Özellikle, uluslararası taşımacılıkta uygun tır kapasitesine sahip kuruluşlardan destek alınması önem taşımaktadır. Türkiye Portekiz Uluslararası Nakliyat konusunda hizmet veren kuruluşumuz, farklı ülkelere de ev taşımacılığı yapan köklü kurumlar arasındadır. Personel kadromuz, alanında tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Her türlü eşya taşımacılığını en kısa sürede ve güvenilir şekilde gerçekleştirmektedir.

Uluslararası taşımacılıkta kurumsal firmalara yönelmek oldukça önem taşımaktadır. Bu konuda deneyimli bir kadrodan alınacak hizmet, güvenli ve rahat bir taşınma süreci açısından son derece önem taşımaktadır. Firmamız, Türkiye’den Portekiz’e ev taşıma konusunda hizmet veren profesyonel hizmet veren firmalar arasındadır. En uzak mesafelerde bile güvenilir taşımacılık hizmeti sunulmaktadır. Firmamız, taşınma gününden önce keşif ziyareti ile eşyaları güncel değerinde sigorta altına alır. Uzun yolda olması muhtemel hasarlara karşı, hizmet alan kişilere sunulan güvencelerin başında gelmektedir. Firma çalışanları, alanında uzun yıllar hizmet vermiş olan tecrübeli kişilerdir. Araç sürücüleri, uzun yolda tecrübe kazanmış ve eşyaları sarmadan götürecek kadar deneyimli kişilerdir. Güvenilir ve rahat taşımacılık hizmeti için firmamızdan destek alınması önerilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir