Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı

Uluslararası zati eşya taşımacılığı firması yurt dışı zati eşya taşıma uluslararası ev taşıma uluslararası ev & ofis taşıma ev eşyası taşıma hizmeti sunar. Uluslararası zati eşya taşımacılığı sektörü, günümüzde oldukça gelişmiş teknoloji sayesinde geliştikçe gelişmiştir. Sizlerin değerli eşyaları sizler için ne anlam ifade ediyorsa bizler için de aynı anlamı ifade etmektedir. Sadece sıfır olarak değil kullanılmış olsa dahi yine aynı özenle ve dikkatle eşyalar yerinden alınır ve de gideceği adese sapasağlam bir şekilde götürülür. Eşyalar türüne göre gruplandırılıp bu şekilde ambalajlanır ve de araca da bu şekilde istif yapılır. Bu sayede de karışıklık çıkmasının önüne geçilmiş olur. Etiket yapıştırmak suretiyle de eşyaların üzerine hakkında gereken bilgi yazılır. Sizler de gönül rahatlığı içinde eşyalarınızı firmamıza taşıyabilir ve bizim hizmetlerimizden de sonuna kadar faydalanabilirsiniz.

Uluslararası eşya taşıma hizmetleri kategorisinde firmamız vergiye tabi olmayan eşyalarınızı taşıyor. Özel paketleme seçenekleriyle hazırlanan eşyalarınız, son model araçlarla yurt dışına gönderiliyor. Yurt dışı zati eşya taşımacılığı işlemlerinde profesyonel eleman ve son model araç seçeneklerini tercih ediyoruz. Hizmet kategorisinde gerekli bütün çözüm seçeneklerine sahip firmamız, bu konuda güncel çözüm üretmeye devam ediyor. Eleman kategorisinde işinin ehli olan ve gerekli belgelere sahip kişilerle çalışıyor. Araç kategorisinde modelli araçlar tercih ediliyor. Resmi prosedürün belirttiği araçlar filomuzu oluşturuyor. Bu taşıma işlemi için gerekli belgeler bulunuyor. Bu belgeler tedarik edildikten sonra firmamız kısa zamanda eşyanızı adresine teslim ediyor. Uluslararası taşıma işlemleri için gerekli yetkiye sahip firmamız, dört mevsim hizmet veriyor. Yol şartları el verdiği sürece hizmet vermeye devam eden kuruluşumuz gece gündüz nakliye hizmeti sunmaya devam ediyor. Yurt dışı zati eşya taşımacılığı kategorisinde istediğiniz etkili çözüm seçeneklerini hazırlıyoruz.

Eşyanın özelliğine göre depolama, güvenli istifleme ve eşyanın güvenli bir şekilde teslimatı, çalışma programımızın temelini oluşturmaktadır. Özel süspansiyonlu yük araçlarımızla, söz verilen zamanda zati eşyalarınızı teslim etmeye devam ediyoruz. Özel eşyalarınızı güvenli bir şekilde teslim etmek için profesyonel yöntemleri tercih ediyoruz. Pratik taşıma seçenekleriyle eşya taşıma işlemini kolay bir şekilde gerçekleştiren ekiplerimiz eşyanız için çözüm üretmeye devam ediyor. Taşıma hizmetimizin belli bir programı bulunuyor. Öncelikle gerekli evraklar tamamlanıyor. Gümrüğün istediği evrakların tamamlanmasından sonra, eşyanın durumu gözden geçiriliyor. En uygun paketler tercih edildikten sonra paketleme yapılıyor. Paketleme işleminin ardından eşyanın istiflenmesi işlemine geçilmektedir. Eşyanın kırılma özelliğine göre eşya yük aracına yükleniyor Yükleme işlemlerinde eşya güvenliği ön plandadır. Eşyanın güvenli bir şekilde yüklenmesinden sonra, eşyanın teslimatı söz konusudur. Pratik, etkili ve konusunda deneyimli eleman kadromuz, güvenli taşıma seçenekleriyle çözüm üretmektedir. Şoförlerimiz trafik kurallarına uyan ve işini titizlikle yapan kişilerden oluşuyor. Güvenli sürüş tekniğini en iyi şekilde uygulayan sürücülerimiz söz verilen zamanda eşyaları teslim ediyor.

Araç ve eşya güvenliğini ön plana alan şoförlerimiz, SRC ve psikoteknik gibi belgelere sahip kişilerdir. Resmi herhangi bir problem yaşamayan firmamız, hizmet kalitesini güncellemeye devam etmektedir. Araç kategorisinde birinci sınıf modelleri tercih eden kurumumuz, bu konuda çözüm üretmeye devam etmektedir. Süspansiyonlu araçlarımız, olumsuz hava koşullarından etkilenmeyen kasa özelliğine sahiptir. Bu kasalar nem ve ısı izolasyon özelliğine sahiptir. Uluslararası zati eşya taşımacılığı firmaları arasında araç kapasitesi olarak firmamız önde gelen firmalardan biridir ve de araçlarına rutin bakım uygulaması yaptırarak yollarda her hangi bir sorunla karşılaşmasının önüne geçmektedir. Bunun yanında araçlarda bulunması gerekenin belgeler de mevcuttur. Uluslararası evden eve nakliyat alanında şimdiye kadar ki yapmış olduğumuz nakliyatlarda her zaman müşteri memnuniyeti konusunda titizlikle davranan bir firma olmanın da gururu ile hizmetlerimize son gaz devam ediyoruz. Araçlarımız her nakliye sonrasında gereken özen çerçevesi içinde temizlenir ve bu sayede eşyalarınız daha hijyenik bir şekilde taşınır.

  • Gereken tüm detaylar uluslararası zati eşya taşımacılığı firmamız tarafından sağlanmakta ve de bu alanda gerekli tüm teknolojik gelişmeler tarafımızdan uygulanmaktadır. Eldiven, maske ve bone ile galoş tarzındaki materyaller dahi kullanılarak eşyalarınız tertemiz bir şekilde paketlenip gerektiği gibi de yeni adresine taşınır. Gereken özen içinde ambalaj yapılan her eşya gruplar halinde ayrılmaktadır. Örneğin; mobilyalar ayrı olarak gruplanırken beyaz eşyalar ve de elektronik tarzındaki cihazlar da ayrı bir şekilde paket ve ya ambalaj yapılmak amacıyla ayrılmaktadır. Bu sayede de eşyalar sıfır ayarında alındığı gibi sizlere teslim edilmek üzere hazırlanır ve araca yerleştirildikten sonra yeni adreste sizlere teslim edilir. Burada da yine sizin isteğinize bağlı olarak odalara dağılımı sağlanmaktadır. Üzerlerine yapıştırılan etiketler sayesinde kolayca içinde ne olduğu tespit edilen eşyalar kolaylıkla da yerlerine yerleştirilmektedir.