Hakkımızda

Uluslararası evden eve nakliyat şirketimiz İstanbul merkezli lojistik şirketi olmasına karşın, 35 ülke ve bölgede her kıta da yer alan şube ve temsilciliklerimiz ile çalışıyoruz. Uluslar arası nakliye lojistik sektöründe yılların vermiş olduğu deneyim ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve eşya güvenliği olduğundan çalışmalarımızı titizlikle ve büyük bir özveri ile sürdürüyoruz. Bu kapsamda yazılı sözleşmeli Sigortalı Nakliyat sözleşmesi kapsamında eşyalarınızı kaskolu olarak taşımaktayız.

Uluslararası evden eve nakliyat firması olarak uluslararası taşımacılık alanında bir çok hizmeti yıllardır başarılı bir şekilde kurumsal olarak sürdürmekteyiz. Uluslararası nakliyat firmamız alanında uzman personel kadrosu ile uluslararası evden eve nakliyat alanında hizmet vermektedir. Ayrıca uluslararası ev taşıma, parsiyel eşya taşıma, zati eşya taşıma, uluslararası ofis taşıma, uluslararası eşya depolama alanlarında çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Profesyonel son teknolojiye sahip ekipmanlarımız ve araçlarımız ile her türlü taşıma hizmetinde siz değerli müşterilerime hizmet vermekteyiz.

Kurulduğu günden bu güne kadar evden eve nakliyat hizmetinde sizlere hizmet sunmaktayız. Yaptığımız işlerde sizlerin beklentilerine cevap verecek ve sizi memnun edecek çalışmalar imza atmaktayız. Firmamız uluslar arası taşımacılıkta ürünlerinizi ve eşyalarınızı güvenle teslim edebileceğiniz profesyonelliğe sahiptir. Uluslar arası taşımacılıkta kara, hava, deniz yolu kullanılarak taşıma hizmetlerimizi en üst seviyede hassasiyetle yürütmekteyiz. Taşıdığımız malların değerli olduğunun ve sizlerin bize emaneti olduğunu düşünerek bu hizmetleri sunmak üzere yola çıktık. Geçen her yıl vermiş olduğumuz hizmetlerin kalitesini arttırarak bu sektörde zirvelere ulaşmayı hedeflemekteyiz. Bu hedefe ulaşmak için hem ofis çalışanlarımız hem de sahada bu işin asıl kahramanları olan personelimiz ile gece gündüz çalışmaktayız.

Uluslararası evden eve nakliyat hizmeti alanında uzman olan ekiplerle yapılmalıdır. Bizler bu alanda kendini kanıtlamış çalışanlarımızla sizlere profesyonel hizmet sunmaktayız. Bize teslim edilen ürünlerinizi en kısa sürede ve hasarsız olarak teslim etmekteyiz. Sizlerden dönen olumlu sonuçlar bizleri yeni hedefler belirleme ve daha iyi hizmet esasları belirleme noktasında etkilemektedir. Firmamız dünya çapında taşımacılık sektöründe belirlenen kriterlere uygun taşımacılık yapmak üzere yola çıkmıştır. Çıktığımız bu yolda sizlere sunduğumuz taşımacılık hizmetinin temel öğesini evden eve nakliyat hizmeti oluşturmaktadır.

Ülkeler arasında ürün ve eşya taşımacılığı yapmak oldukça büyük sorumluluk isteyen bir durumdur. Bu noktada bizler sorumluluğumuzun farkında olarak çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız. Kaliteli işler ancak kaliteli ve koordine bir ekip ile yapılabilir. İşte bu noktada firmamız taşımacılık sektöründe adından sıkça söz ettiren bir firma olarak devam etmektedir.