türkiye amerika ev eşyası taşıma konteyner taşımacılığı

TUZCULAR Lojistik, konteyner hat operatörleri ile yapılan uzun dönemli anlaşmalar, zengin müşteri portföyünün sağladığı satınalma gücü ve güçlü acente ağı ile “kapıdan kapıya” uluslararası konteyner (komple ve parsiyel) f hizmeti vermektedir. Kendi konteynerlerini de deniz taşımacılığında kullanma kapasitesindeki TUZCULAR, konteynerleştirilemeyen ürünlerin denizyolu ile proje taşımalarında da aktif hizmet vermektedir.

TUZCULAR, bitmiş araç ithalatı ve ihracatı deniz aşırı taşımalarında; RO-RO veya PCC(Pure Car Carrier) kiralayarak uluslararası deniz taşımacılığı faaliyetlerini yürütmektedir.

Ayrıca TUZCULAR, dökme ve genel kargo yüklerin ev eşyaların ve ofis malzemelerının  denizyolu ile taşınması için gemi kiralama (chartering), brokering ve liman hizmetlerini de sunmaktadır. Proje bazlı parsiyel (part cargo) açık yük taşımaları da bir diğer faaliyet alanıdır.

ÖZELIKLE  EVDEN EVE NAKLİYAT EV EŞYALARINIZIN KONTEYNER SİSTEMİ İLE TÜRKİYEDEN AMRIKA VE BUTUN BÖLGELERE TAŞIMA HİZMETİ YAILMAKTADIR

İSTANBUL AVRUPA       0212 274 60 99

İSTANBUL ANADOLU    0216 417 39 62

ANKARA                             0312 911 1956

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir