Tuzcular Evden Eve Nakliyat firması; villa, yalı ve konak taşımalarında da profosyonelliği hedef almış ve bu tip taşımaları gerektiği gibi kaliteli bir şekilde gerçekleşmektedir.

Tuzcular Evden Eve Nakliyat firması, villa taşımacılığının normal, 2+1 veya 4+1 ev eşyalarından tamamen farklı bir taşıma şekli olduğunun bilincindedir ve bu sebepten dolayı villa taşımalarında kendi ekseninde önem vermektedir. Villa sahipleri, diğer ev taşımalarına yani apartman dairesi taşımalarına nazaran daha hassastırlar. Villada bulunan eşyaların, kaliteli ve hassas mobilyalar olduğunun bilincindeyiz.

Tuzcular Evden Eve Nakliyat olarak; villa taşıtmak isteyen müşterilerimize, tahmini olsa bile, daha sonra herhangi bir sorun yaşanmaması nedeni ile kesinlikle fiyat vermemekteyiz. Villa sahibine, ısrarla ücretsiz expertiz önermekteyiz. Ekspertizin villa taşımalarında önemi büyüktür. Ev sahibi için karşısında telefon görüşmesinden ziyade, bir evden eve nakliyat firması yetkilisi ile yüzyüze görüşerek, villadaki eşyaların tespit edilmesi ve ev sahibine nasıl bir taşıma sunulacağını tek tek anlatmak ve fiyat vermek en doğru yoldur.

Anlaşma sağlandığı takdirde, firma expertizimiz ev sahibile yapmış olduğu anlaşmayı kağıt üzerine döker ve sözleşme yapılarak karşılıklı imza altına alınır. Sözleşmenin aslı müşteriye verilir. Villa sahibine kendi T.C kimlik numarasına sigorta yapılır.

Sigorta poliçesi taşıma günü müşterimize teslim edilir. Taşıma günü, müşterimiz adına yapılan taşımada alınan ücretin, katma değerinin devletimize ödendiğine dair irsaliye düzenlenir ve iş bitiminde müşterimiz veya çalıştığı şirket adına fatura düzenlenir.

 

 

su kaçağı tespiti
Petek Temizleme
fatih su kaçağı bulma
fatih su kaçağı tespiti
kadıköy su kaçağı tespiti
kadıköy su kaçağı bulma
beykoz su kaçağı tespiti
beykoz su kaçağı bulma
Sultanbeyli su kaçağı tespiti
Sultanbeyli su kaçağı bulma
gebze su kaçağı tespiti
gebze su kaçağı bulma
Ataşehir su kaçağı tespiti
Ataşehir su kaçağı bulma
eyüp su kaçağı bulma
eyüp su kaçağı tespiti
Beyoğlu Su Kaçağı Tespiti
Beyoğlu Su Kaçağı bulma
Güngören su kaçağı bulma
Güngören su kaçağı tespiti
esenler su kaçağı bulma
esenler su kaçağı tespiti
kağıthane su kaçağı tespiti
kağıthane su kaçağı bulma
beylikdüzü su kaçağı bulma
beylikdüzü su kaçağı tespiti
küçükçekmece su kaçağı bulma
küçükçekmece su kaçağı tespiti
Gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti
Gaziosmanpaşa su kaçağı bulma
şişli Su Kaçağı Tespiti
Şişli Su Kaçağı bulma
Sultangazi Su Kaçağı Tespiti
Sultangazi Su Kaçağı bulma
su kaçağı tespiti
Su Kaçağı bulma