Taşıma esnasında; ev eşyasının her türlü paketlemesi, nakliyesi, yeni adresinde kolilerin açılması ve mobilyaların yerleştirilmesi, demonte edilen mobilyaların tekrar monte edilmeleri itinalı bir biçimde yapılmaktadır.

Yapılmakta olan tüm işlemler, kendi dalında profesyonel bir ekip ve ekip başkanı tarafından idare edilerek yapılır. Bir mobilyacı, elektrikli ev aletleri montajından sorumlu bir personel ile beraberinde, paketleme kadrosu ile birlikte bir ekip oluşturularak size hizmet sunulmaktadır.

Evden Eve Nakliyat işleminin gerçekleştirilmesi sırasında her türlü soru ve sorunlarınız için sizinle ilgilenecek bir ekip yetkilimiz yanınızda mevcut bulunur.

Evden Eve Nakliyat sektöründe, çalışma sistemimiz hijyenik paketleme ve tecrübeli elemanlarla oluşur.

Nakliyat denilince tanınan bir firma akla gelmelidir. Tuzcular Evden Eve Nakliyat firması olarak, taşıma esnasında kendi firmamıza yakışır şekilde iş yapmaktayız. Tuzcular Evden Eve Nakliyat firması olarak, araçlarımızın modelleri yüksek olmakta ve kapalı, çelik kasa olup içleri möblelidir.

Tuzcular Evden Eve Nakliyat‘ın gerçekleştireceği taşıma öncesinde eşyalarınız, sizlere ücretsiz olarak hizmet veren eksperlerimiz tarafından tespit edilir. Bu tespitteki amaç; eşyanızı alabilecek aracın, eleman sayısı ve paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir.

EVDEN EVE TAŞIMADA İŞ AKIŞI

  • Öncelikle sökülmesi gereken mobilyalar sökülür. Bütün mobilyalar battaniye ve iplerle sarılıp paketlenir. Ambalajlı olarak kamyona yüklenir. Taşınılacak yeni adreste de merdivenlerden ambalajlı olarak çıkarılır. Yerleşmesi gereken odalara yerleştirildikten sonra, üzerindeki battaniye ve ipler çözülüp alınır.
  • Buzdolabı, fırın, çamaşır, bulaşık, kurutma makinesi, bombeli camlı vitrinler kartonlara sarılıp iple bağlanır.
  • Yatak odası gardıropları da monte ettikten sonra; kulp çıkıntısı, ayar vidaları, camlı kısımları ve menteşeleri olması nedeni ile kamyonda çıkıntıları boşluklara denk gelecek şekilde ambalajlanır. Gidilecek yeni evde tekrar mobilyaların montajı yapılır.
  • Bardak, yemek takımları, kristaller, aksesuarlar hava kabarcıklı naylonlara sarılıp, koli ve fıçılara yerleştirilir. Mobilyalarınız diğer tarafta yerleşince tekrar yerlerine konulur. Bizden sonra size vitrin içinde kendi ihtiyacınıza göre yerleştirmeniz kalır.
  • Televizyon, video, müzik seti gibi elektronik cihazlar önce battaniyelere sarılıp, muhtelif büyüklükteki kolilere yerleştirilip iple bağlanır.
  • Çiçekler, büyüklüklerine göre koli ve fıçılara yerleştirilir.
  • Taşınmadan dolayı herhangi bir hasar olması halinde tamir edilebilirse tamir; tamiri mümkün değilse, bulunabilen bir şey olması kaydı ile yenisini alıp müşteriye teslim ediyoruz.
  • Elektronik ve elektrikli eşyalarda fiziki bir hasar olması halinde tarafımızca tazmin edilecektir.