Ev eşyası depolamasında, eşya depolama fiyatları ekspertiz sonucu, depolanacak eşyanın hacmine göre belirlenir. Herhangi bir nedenle eşyalarınızı depolatmak istemeniz halinde; yapacağımız fizibilite çalışmasının ardından eşyalarınızı ambalajlayıp, sözleşme ve liste halinde teslim alıyor, daha sonra teslim edileceği ana kadar eşyayı sizden aldığımız ambalaj haliyle depolarımızda muhafaza ediyor, teslimat gününü 7-10 gün önceden bildirmeniz halinde istediğiniz adrese teslim ediyoruz.

Depolarımızda bulunan kameralar sayesinde eşyalarınızı 24 saat izleyebilirsiniz. Firmamıza bildirdiğiniz depolanacak eşyalarınız, yıllardır bu hizmeti veren profesyonel çalışma arkadaşlarımız tarafından evinizden veya işyerinizden alınır.

Sizlerin denetiminde güvenle ve özenle araçlarımıza yüklenen eşyalarınız, güvenlik kameraları ve çalışanları ile korunan nakliyat depolarına götürülür.

Eşyalarınızın yerleştirildiği depomuzdaki konteynırlardan biri, elemanlarımız tarafından size tahsis edilir ve depolama işleminden sonra mühürlenir. Bu mühür, siz eşyalarınızı geri alma konusunda talep bildirinceye kadar açılmaz. Bu sistem, eşyalarınızın zarar görme riskini en aza indirgemek için firmamız tarafından uygulanmaktadır.

Depolarımızda; güvenlik merkezlerine bağlı alarm sistemleri, yangın dedektörleri, ultrasonik haşere kovucuları mevcuttur.

Depolarımızın hiçbirinde su baskını, nem, rutubet gibi koşullar yoktur.