Kıbrıs Evden Eve Nakliyat

Yılların deneyimi ve birikimiyle hergün gelişen servis anlayışımızla KIBRIS EVDEN EVE NAKLİYAT olarak tüm ev eşyası,büro,şirket ve değerli eşyalarınızı yeni adresinize güvenle aktarıyoruz. Kaliteden taviz vermeyen şirketimiz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. . NAKLİYE ve TAŞIMACILIK BİZİM İŞİMİZ.

Evden eve nakliyat, Fabrika ve ofis taşımacılığı, Tekstil Nakliyesi, Evden Eve Taşımacılık…

1956 den beri hizmet sunan firmamız ev taşıma konusunda ve şehirler arası, şehir içi, arşiv, ofis, villa, iş yeri, hastane, büro, tekstil, fuar taşımacılık dışında depolama konusunda uzman ekipler ve geniş araç filosuyla titiz çalışmalar sunup menuniyetinizi amaçlar ve garantili çalışmalar yapıp hizmet sunar.

Kaliteli hizmet için doğru adres. Şehiriçi şehirlerarası nakliyede bizi seçin karlı çıkın. Sigortalı ambalajlı taşımacılıkda Sektörün lideri. KIBRIS EVDEN EVE NAKLİYAT İSTANBUL KIBRIS Evden eve nakliyat bizimişimiz. Profesyonel ekip ve geniş araç filomuzla hizmetinizdeyiz.
Ev eşyası, sanayi malzemeleri, ofis ve tekstil ürünleri, piyano taşımacılığı, İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT Ekonomik ve kaliteli hizmet.

KIBRIS TEL: 0850 303 87 69
ISTANBUL TEL: 0212 274 60 99
ANKARA TEL: 0312 911 1956
GSM TEL : 0532 304 99 29

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir